نتایج جستجو برای عبارت :

تفاوت آرتروز و دیسک چیست ؟

تفاوت آرتروز و دیسک
کمر درد و درد گردن
از شایع ترین عارضه هایی است که همه افراد دست کم یک بار آن را تجربه کرده
اند . اما گاهی این درد ها زندگی اشخاص را مختل می کند و مشکلات زیادی را
برای فرد ایجاد می کنند. منشا این درد ها ممکن است دیسک ها یا بیماری
آرتروز گردن باشد برای درک تفاوت آرتروز و دیسک در ادامه به توضیح این
موارد می پردازیم و روش های درمان آن ها را بررسی می کنیم.
برای مطالعه ادامه مطلب و پرسش و پاسخ توسط دکتر صمدیان ، جراح مغز و اعصاب به
آرتروز و علائم و تشخیص و درمان

آرتروز پرهزینه ترین بیماری مفصلی و شایعترین بیماری سیستم عضلانی اسکلتی است.دهه اول قرن ۲۱ به نام این بیماری نامگذاری شد تا بر اهمیت تحقیقات بنیادی و کاربردی که با هدف شناخت مکانیسم، عوامل مستعد کننده و روش های درمان یا تخفیف علایم آن در حال انجام است تاکید شود.

ادامه مطلب
درمان آرتروز زانو با ورزش (بایدها و نبایدها)
درمان آرتروز زانو با ورزش ، یکی از روش های درمان آرتروز زانو است که با ورزش کردن بیمار طبق دستورالعمل های معمول که توسط پزشک متخصص طب فیزیکی ارائه می شود.  
برای مشاهده متن کامل مقاله درمان آرتروز زانو با ورزش روی لینک درمان آرتروز زانو با ورزش کلیک کنید.
ادامه مطلب
سلام.تا حالا کسایی رو دیدید که پای مرغ مصرف میکنند.من که دیدم،پدرم!در حقیقت پدرم آرتروز دارد و شنیده که پای مرغ برای بیماری آرتروز مفید است!نمیدانم من که خیلی بدم می آید.ولی در کل هرچی در مورد لنگ مرغ میدونی در بخش نظرات بگو.
1- بیماری های روماتیسم غیر التهابیآرتروز در مفصل های اصلی مانند مفصل ران، زانو و دستبیماری های استخوانی در قسمت گردن و کمر که با بالا رفتن سن، درد آن کاهش می یابد.آرتروز یا پوکی استخوان که کوچکترین ضربه می تواند باعث شکستگی استخوان شود.سندرم فیبرومیالژیا یا سندرم درد ناحیه ای2- بیماری های روماتیسم التهابی
الف-مفصلی یا موارد مرتبط با التهاب مفصلی:آرتروز روماتیسمی که منجر به ورم شدید مفصل، قرمزی، سفتی و در نهایت بد شکلی و بی حرکتی، می شود.ورم

جهت کنترل بهتر علایم بیمار و تسکین درد ناشی از آرتروز و همچنین بهبود عملکرد بیماران، علاوه بر مصرف دارو و نیز انجام برخی تزریقات داخل مفصلی که در کنترل علایم بیماران مفید هستند، جهت  کنترل درد و تورم ، به حداقل رساندن ناتوانی ، بهبود کیفیت زندگی ، جلوگیری از پیشرفت روند بیماری باید اقدامات دیگری نیز صورت پذیرد. آموزش بیماران جهت انجام این اقدامات و نیز پذیرش بیمار در مورد نقش خود در درمان آرتروز، نقش مهمی در موفقیت درمان خواهد داشت. الب
آرتروز گردن
شاید برایتان جالب باشد که بدانید آرتروز گردن
یکی از شایع ترین دردهای ناحیه گردن می باشد. آرتروز گردن بر اثر عواملی،
در مهره های گردن ایجاد و موجب وارد شدن فشار بیش از حد به اعصاب ناحیه
گردن می شود. اعصابی که به دست ها و پاها و تمامی نقاط بدن متصل اند. فشار
وارد شده به اعصاب ناحیه گردن، درد بسیار زیاد و غیرقابل تحملی ایجاد می
کند.
در این مقاله قصد داریم شما را با خطرات آرتروز گردن ، روش های درمان آرتروز گردن ، آشنا سازیم. در ادامه ب
آرتروز چیست ؟
آرتروز یک بیماری مفصلی است که در نتیجه واکنش های پیچیده عوامل سلولی ، بیوشیمیایی و بیومکانیکی موثر بر روی غضروف ،سنیویوم و نیز استخوان زیر غضروفی ایجاد شده و به مرور منجر به از دست دادن کارکرد مفصلی و بروز علائم می شود . در این بیماری عمدتا غضروف و استخوان زیر غضروف مفاصل محیطی و ستون فقرات درگیر می شود .

ادامه مطلب
پیری و افزایش سن اجتناب ناپذیر است؛ در حقیقت، هر روز در هر یک از ما رخ می دهد ؛ با پیری، سایش و پارگی روی مفاصل بدن از جمله ستون فقرات اتفاق می افتد.اسپوندیلوز گردنی که اغلب به سن مربوط است، به علاوه انواع دیگر، از تغییرات فاسد کننده ای است که در مفاصل و صفحات فقرات رخ می دهد.
ادامه مطلب
عمل جراحی تعویض مفصل ران یکی از کارا ترین روش های از بین بردن مشکلات
ناشی از آرتروز و ساییدگی مفصل لگن و ران است. در این مقاله مشخص میکنیم که
جراحی تعویض مفصل لگن چگونه میتواند درد و دیگر مشکلات ناشی از آرتروز را
از بین ببرد.
روش های درمان آرتروز و ساییدگی مفصل ران
آرتروز یا استئوآرتریت یا آنطور که مردم میگویند ساییدگی مفصل، نوعی بیماری مفصلی است که معمولا با خراب شدن غضروف مفصلی شروع میشود و بدنبال آن تغییرات دیگری در مفصل و بافت های اطرف

آرتروز زانو چیست؟ در چه افرادی شایع است؟ در این پست به سوالات شما همراهان عزیز پاسخ می‌دهیم، باما همراه باشید​​​​​​. 
آرتروز زانو یک عارضه شایع در میان افراد میانسال و مسن است. در یک آمار از آمریکا 2% افراد بالای 17سال و 40% افراد بالای 65 سال دچار آرتروز با علایم کلینیکی بودند. آرتروز یک بیماری پیشرونده نزد بیماران فعال است. غضروف های هیالن هیچ گونه قدرت ترمیم ندارند، فشارهای زیاد و ممتد برای تغذیه غضروف مفصلی مضر است. نگه داشتن زانو در ی
علائم آرتروز مفصل شانه
از علائم ساییدگی مفصل یا آرتروز شانه قفل
شدن ناگهانی در هنگام حرکت مفصل می باشد و گاهی نیز دیده شده است که امکان
دارد صدای مهیبی نیز از مفصل شنیده شود . در صورتی که آرتروز مفصل شانه
پیشرفت کرد امکان دارد بعضی از حرکات و کارهای روزمره را نتوانید انجام
دهید و محدودیت های بسیاری را برای حرکت های ریز و جزئی دارد .  علاوه بر
اینها در صورت به وجود آمدن این بیماری برای هر کس یا شما درد و تورمی که
دارد بسیار عذاب آور می باشد و
وبسایت های ما برای خرید

https://basalam.com/vals

http://lafond.ir/

روغن مار هندی ؟
روغن مار هندی دارای مزایای چشمگیری برای سلامتی میباشد .
از جمله این مزایا عبارتند از :
بهبود درد آرتریت ( درد مفاصل )
آرام بخش
تقویت سیستم ایمنی بدن
بهبود درد آرتروز
درد دیسک و
ایجاد تعادل بین پوست و مو
تقویت چشم گیر رویش مجدد مو .شاخصه اصلی این روغن خواص آن برای مو و آرتروز میباشد .

ادامه مطلب

چه چیزی می­تواند باعث دست درد شود؟
شرایط مختلفی می­تواند باعث ایجاد درد در دست­ها شود. که این شرایط می­تواند شامل موارد زیر باشند:

استئوآرتریت: یا آرتروز اصطلاحی است که جهت بیان آسیب های مفصلی ناشی از فرسودگی مفصل به کار می رود. انواع مختلف آرتروز وجود دارد. شایع­ترین نوع آرتروز که به استئوآرتریت معروف است با افزایش سن ایجاد می­شود و باعث درد، سفتی و ورم مفاصل انگشتان دست می­شود.
روماتیسم مفصلی: نوعی التهاب مفصلی است که منجر به ایجاد درد
آرتروز زانو چیست؟ در چه افرادی شایع است؟ در این پست به سوالات شما همراهان عزیز پاسخ می‌دهیم، باما همراه باشید​​​​​​. 
آرتروز زانو یک عارضه شایع در میان افراد میانسال و مسن است. در یک آمار از آمریکا 2% افراد بالای 17سال و 40% افراد بالای 65 سال دچار آرتروز با علایم کلینیکی بودند. آرتروز یک بیماری پیشرونده نزد بیماران فعال است. غضروف های هیالن هیچ گونه قدرت ترمیم ندارند، فشارهای زیاد و ممتد برای تغذیه غضروف مفصلی مضر است. نگه داشتن زانو در یک
علائم آرتروز آرنج
آرتروز آرنج علائم خاصی دارد که خود را با
آنها نشان خواهد داد ، درد داشتن در ناحیه آرنج از شایع ترین علامت های
آرتروز آرنج می باشد که با گذشت زمان و انجام دادن کارهای سنگین افزایش می
باد ، احتمال دارد که برخی از بیماران از اختلالات حرکت در آرنج به وجود
مشکل در آرنج پی ببرند . اوقاتی نیز آرنج در خال حرکت قفل می شود که این
حالت نشان دهنده وجود یک جسم ـآزاد در درون مفصل می باشد . همانگونه که
گفتیم علت بروز آرتروز آرنج وجود یک سا
آرتروز (به فرانسوی: Arthrose) یا اُستئوآرتریت (به انگلیسی: Osteoarthritis) بیماری بسیار شایعی است که در تمام مناطق جغرافیایی دیده می‌شود. به این بیماری، ورم مفاصل و استخوان‌ها و آماس مفصلی‌استخوانی هم گفته می‌شود.
آرتروز یک بیماری تخریبی پیش‌رونده در غضروف مفاصل است ولی علی‌رغم نام‌گذاری آن، یک بیماری التهابی نیست (بر خلاف روماتیسم مفصلی) چون التهاب در این بیماری یک عارضه ثانویه می‌باشد.
در آرتروز تحلیل غضروف مفصلی و درگیری استخوان زیر غضروفی دا
اگر شما هم از آن دسته افرادی است که به دلیل آرتروز مفصل و ساییدگی مفصل حرکت نمی کنید باید بدانید به احتمال قوی اشتباه می کنید.ساییدگی مفصل ها یا آرتروز مفصل اغلب در مفصل های ران و مفصل های زانو مشاهده می شود که جز بیماری هایی است که شایع می باشد. این مشکل تا میزان قابل توجهی در گردن و کمر هم مشاهده می شود. دلیل اصلی این بیماری خراب شدن غضروف مفصل می باشد که علائمی همچون ایجاد شدن محدودیت در حرکت ، درد و تورم مفصل دارد.دانشمندان در اخرین تحقیقات

6 ورزش ضدآرتروز

بیماری مزمن و پیشرونده‌ای است که با تحلیل رفتن غضروفی که بخش انتهایی استخوان‌ها را در مفاصل می‌پوشاند، مشخص می‌شود. نتیجه این بیماری، درد و سفتی در مفصل و عضلات و رباط‌هایی است که آن را احاطه می‌کنند...
ادامه مطلب
بیماریی است که وقتی به انسان حمله می‌کند، فرد قدرت خلاقیتش را از دست می دهد، دیگر نمی‌تواند نوآوری کند، همیشه مستأصل است و قادر به یافتن راه‌حل‌های جدید نیست. مغز هنوز هم این توانایی‌ها را دارد اما چون آرتروز گرفته قادر به تفکر و خلاقیت نیست و نمی‌تواند تمام قدرت خود را به‌کار بندد. فرد مبتلا به آرتروز فکری در هر سن و سالی که باشد از فکر کردن و خلاقیت و آموختن رنج می‌برد، نمی تواند کتاب بخواند، نمی تواند برنامه‌های آموزشی و مفید را تما
درمان آرتروز
در درمان آرتروز مقداری عسل خالص را روی پارچه تمیز پهن کنید و روی مفاصل بگذارید
و هر 24 ساعت یکبار این کار تجدید شود و همچنین در درمان دردهای زانو ،
آرنج و رگ ها و ماهیچه ها هر روز صبح ناشتا یک قاشق غذاخوری عسل بخورید و با کمی عسل موضع درد را ماساژ دهید .
درمان کوفتگی و خون مردگی
روش های درمان
جهت مداوای کوفتگی دست و پا و ... مقدار مساوی عسل و گلیسیرین را مخلوط نموده و به محل کوفتگی بمالید بهبود آن را تسریع می کند .
برای درمان خونمردگی ز

تعویض مفصل زانو یا آرتروپلاستی در چه بیمارانی انجام می شود؟
زمانی که شدت آرتروز زانو به آخرین حد آن، یعنی درجه چهار برسد، همچنین عملکرد بیمار مختل گردد و بیماری درد و رنج زیادی را به بیمار تحمیل سازد و با درد بیمار با روش های معمول درمان آرتروز همچون فیزیوتراپی، کار درمانی و انواع تزریق های داخل زانو از جمله کورتون، ازون، پی آر پی و ژل تسکین نیابد، تعویض مفصل زانو اجتناب ناپذیر خواهد بود.
اما لازم است قبل از اقدام به آرتروپلاستی یا تعویض م
پیشگیری از آرتروز گردن
برای اینکه به آرتروز گردن مبتلا
نشوید می توانید در پیشگیری های لازم را انجام دهید ، در زیر به چند نمونه
از این پیشگیری ها اشاره می کنیم :
درست نشستن ( درهنگام کتاب خواندن ، کار با موبایل ، رایانه و …)
ورزش
استفاده کردن از بالش های مناسب در موقع خواب و استراحت ( نه زیاد بلند و نه زیاد کوتاه )
استفاده کردن از هر دو دست و شانه برای حمل بار یا کیف
جلوگیری از استرس شدید
ماساژ گردن
عدم مصرف دخانیات
علائم آرتروز گردن
در زمانی که

بیماری آرتریت یا آرتروز

این بیماری سگ ها همان التهاب مفاصل است که با علائمی چون ورم مفاصل، لنگ لنگان راه رفتن، شل بودن عضلات، بی اشتهایی، ضعف و سستی و بی حالی، درد و ناراحتی زیاد و افسردگی و پرخاشگری برای سگ ها همراه است.

این بیماری سگ ها به موارد مختلفی چون نژاد حیوان، سن و وزن او بستگی دارد.

آشنایی با تفاوت عشق زن و مرد به زوجین کمک می‌کند تا با مشکلات کمتری مواجه شوند و با آگاهی نسبت به این مسئله بتوانند بسیاری از اختلافات و سوء تفاهمات بین خود را حل کنند. بسیاری از زوجین در جلسات مشاوره خانواده به علت عدم آشنایی با تفاوت‌های میان بیان و بروز عشق در خود و همسرشان احساس ناامیدی کرده و تصور می‌کنند فرد مقابل دیگر عاشق آن‌ها نیست. در صورتی که اگر با این تفاوت‌ها آشنا شوید روابط عاطفی‌تان بهتر از قبل شده و ارتباطی صمیمی با همسرت
هدف از عمل جراحی تعویض مفصل ران از بین بردن درد مفصل در بیماری است که به علل گوناگونی دچار آسیب شدید و غیر قابل برگشتی در این مفصل شده است.این آسیب های شدید و غیر قابل برگشت به علل مختلفی ایجاد میشوند و بیماری های گوناگونی میتوانند منجر به خرابی شدید مفصل ران در ناحیه لگن شوند.جراحی تعویض مفصل ران به درد کسی میخورد که در او مفصل ران به حدی تخریب شده که مانع داشتن یک زندگی راحت و بدون درد است.
عوامل زیادی میتوانند مفصل ران را تخریب کرده و مانع ا
غضروف یا بخشی از یک اندام مانند نوک بینی، حنجره، نای و لاله گوش را می‌سازد یا انتهاهای استخوان ها را در یک مفصل می‌پوشاند. استخوان‌ها داشتن حرکتی آسان بر روی یکدیگر را مدیون غضروف‌های سالم هستند. وظیفه دیگر غضروف‌های مفصلی جذب شوک در طی حرکات فیزیکی می‌باشد. نام‌های قدیم‌تر غضروف در فارسی کَرکَرَک، کَرَرانَک، کرجن و چَرندو بوده‌است.

درمان ساییدگی زانو
ساییدگی زانو یا آرتروز زانو چیست؟ استئوآرتریت، آرتروز یا ساییدگی مفاصل، شایعتر
فیزیوتراپ و شروع آرتروز زودرس زانو

آرتروز زانو یکی از بیماری های تخریبی مفصل زانو است که معمولا در سنین بالا رخ می دهد. اما نوع دیگری
از آرتروز زانو وجود دارد که جوانان را مبتلا می سازد که به آن آرتروز ثانویه گفته می شود. این نوع آرتروز
می تواند به علت ضربه ، بیماری های متابولیک ، اختلالات مادرزادی ، یائسگی زودرس و بیماری های التهابی
سیستمیک رخ دهد. عواملی همانند بدراستایی های زانو همانند زانو پرانتزی و پای ضربدری ، ضعف
عضلات اطراف مفصل زا
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
آرتروز زانو شایع‌ترین نوع آرتروز است و می‌تواند حتی در جوانان هم رخ دهد، اما احتمال بروز آن بعد از 45 سالگی افزایش می‌یابد. احتمال ابتلای زنان به آرتروز بیش از مردان است.
علائم و نشانه‌ها
علائم آرتروز زانو عبارتند از:
•    دردی که در هنگام فعالیت افزایش یافته و با استراحت کمی بهتر می‌شود•    تورم•    احساس گرمی در مفصل•    خشکی زانو، خصوصاً هنگام صبح یا بعد از نشستن طولانی مدت•    کاهش توانایی حرکت دادن زانو که داخل شدن به اتومبیل و خ
مراحل بروز و پیشرفت آرتروز زانو:
پیشرفت آرتروز زانو چندین سال طول می‌کشد و در چند مرحله پیشرفت می‌کند. درمان آن می‌تواند سخت باشد، زیرا نشانه‌ها ممکن است تا زمانی که به مرحله پیشرفته برسد، ظاهر نشود.

مراحل پیشرفت آرتروز زانو
مرحله ۱- کم:
تکه‌های کوچکی از برآمدگی‌های استخوانی به نام استئوفایت‌ها ممکن است در ناحیه زانو رشد کنند.
ممکن است آسیب جزئی به غضروف وجود داشته باشد.
هیچ محدود شدن فضایی بین استخوان‌ها وجود نخواهد داشت، تا نشان ده
ورم مفاصل التهابی یک سیستم ایمنی سالم است . این بیماری التهاب داخلی را تولید می‌کند تا از شر عفونت خلاص شود و از بیماری جلوگیری کند . اما سیستم ایمنی می‌تواند به اشتباه برود ، به اشتباه به مفصل‌ها حمله کند و به طور بالقوه باعث فرسایش مشترک شود و ممکن است به اندام‌های داخلی ، چشم‌ها و دیگر قسمت‌های بدن آسیب برساند . آرتروز Rheumatoid و psoriatic آرتروز ، نمونه‌هایی از آرتروز inflammatory هستند . محققان بر این باورند که ترکیبی از عوامل ژنتیکی و محیطی می‌ت
یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.
داروهای غضروف ساز واقعیت یا افسانه؟
داروهای غضروف ساز آرتروز گلوکوزامین کندروئیتین توسط بیماران به اشتباه گرفته می شوند که گاهی داروهایی که دارای ترکیبات گلوکوزامین و ام اس ام هستند برای آرتروز تجویز می شوند. در این مقاله به بررسی واقعیت یا افسانه بودن داروهای غضروف ساز می پردازیم. 

برای مشاهده متن کامل مقاله داروهای غضروف ساز روی لینک داروهای غضروف ساز کلیک کنید.
ادامه مطلب
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج
توضیحات: تفاوت وبلاگ و طراحی سایت

تفاوت اصلی بین وبلاگ و وب سایت این است که وبلاگ برای وب سایت ها ایجاد می شود و وب سایت ها مکانی هستند که وبلاگ ها در آن نوشته می شوند.
وبلاگ ها مجلاتی آنلاین برای استفاده ی عموم می باشند. تفاوت بیشتر این دو را در مطلب زیر مطالعه نمایید

ادامه مطلب
فیزیوتراپ و شروع آرتروز زودرس زانو

آرتروز زانو یکی از بیماری های تخریبی مفصل زانو است که معمولا در سنین بالا رخ می دهد. اما نوع دیگری
از آرتروز زانو وجود دارد که جوانان را مبتلا می سازد که به آن آرتروز ثانویه گفته می شود. این نوع آرتروز
می تواند به علت ضربه ، بیماری های متابولیک ، اختلالات مادرزادی ، یائسگی زودرس و بیماری های التهابی
سیستمیک رخ دهد. عواملی همانند بدراستایی های زانو همانند زانو پرانتزی و پای ضربدری ، ضعف
عضلات اطراف مفصل زا
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
لیزر درمانی چیست؟
پرتوی نور معمولی از طول موج‌های متعدد و مختلف تشکیل شده که در جهت‌های مختلف پخش می‌شوند. این شرایط در حالی است که پرتو لیزر یک طول موج نوری خاص را تقویت کرده و با متمرکز کردن آن یک طول موج ثابت ایجاد می‌کند. با وجودی که امروزه لیزرها تقریباً در همه مکان‌ها پیدا می‌شوند (از نمایشگر لیزری در کلاس درس تا لیزرهای مخصوص جراحی در اتاق عمل)، لیزر در فیزیوتراپی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد در حوزه درمان می‌باشد. در عمل لیزر درم
در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد دلایل تفاوت قیمت فرش دستباف بپردازیم اگر شما هم تمایل دارید تا در این خصوص اطلاعاتی بدست آورید همراه ما باشید.عوامل متعددی در تفاوت قیمت فرش دستباف موثر هستند که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد. به طور کلی کسانی که در زمینه خرید و فروش فرش های دستباف تخصص دارند هنگامی که می خواهند در مورد قیمت یک فرش نظر بدهند و یا دو فرش را از نظر ارزش با هم مقایسه کنند به عوامل دخیل در تفاوت قیمت فرش ها
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
استفاده از سلول های بنیادی برای درمان بیماری ها قسمتی از پزشکی نوین و‌ پیشرو تحت عنوان پزشکی بازساختی (regenerative medicine) است. سلول های بنیادی، سلول هایی پایه ای در بدن انسان هستند که تحت شرایطی قابلیت تبدیل به سلول های اختصاصی مثل سلول غضروف، سلول ماهیچه قلب و غیره دارند. در این نوع درمان با بکارگیری این سلول های بنیادی قسمت های آسیب دیده ارگان های بدن ترمیم می شوند. سال های نه چندان پیش از این، رسیدن به این نقطه از توانایی درمان به منزله آرزو در
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
مفاصل ما وزن بدن را تحمل می کنند. هر چه وزن بدن بیشتر باشد، عملکرد صحیح مفاصل دشوار تر می شود. تغییرات جزئی در وزن بدن می تواند تاثیر فراوانی بر درد های مفصلی از جمله زانو درد داشته باشد.
محققان در مطالعه ای درباره ی ارتباط تغییرات شاخص توده بدنی(BMI) و زانو درد که به روی ۵۹۴ خانم طی ۱۴ سال انجام شد، دریافتند که افرادی کهBMI بالاتری دارند، بیشتر مستعد زانو درد هستند. طبق تحقیق دیگری افرادی که BMI آنها بالاتر از ۲۷ باشد سه برابر افراد دیگر مستعد آر
لیزر درمانی چیست؟
پرتوی نور معمولی از طول موج‌های متعدد و مختلف تشکیل شده که در جهت‌های مختلف پخش می‌شوند. این شرایط در حالی است که پرتو لیزر یک طول موج نوری خاص را تقویت کرده و با متمرکز کردن آن یک طول موج ثابت ایجاد می‌کند. با وجودی که امروزه لیزرها تقریباً در همه مکان‌ها پیدا می‌شوند (از نمایشگر لیزری در کلاس درس تا لیزرهای مخصوص جراحی در اتاق عمل)، لیزر در فیزیوتراپی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد در حوزه درمان می‌باشد. در عمل لیزر درم
کشیدگی عضلات : استفاده بیش از حد از عضلات گردن در فعالیتهای مختلف
آرتروز و فرسایش مفاصل :افزایش سن و ضربات و گذشت زمان موجب فرسایش و از بین رفتن غضروف بین مهره ها می شود که می تواند بر حرکت مفصل تاثیر گذاشته و باعث ایجاد درد شوند.
ادامه مطلب
لیزر درمانی چیست؟
 نشانه‌ها و راه‌های پیشگیری از آرتروز
آرتروز چیست؟
در بخشی از استخوان که در مفصل با استخوان درگیر است مایع سینوویال ترشح می‌شود که مفصل را تغذیه میکند و موجب کاهش اصطکاک آن می شود و باعث استخوان به راحتی و بدون درد حرکت کند. استخوان ها با بافت های طناب مانند بسیار قوی به نام رباط به هم متصل می شوند. رباط ها به ثبات استخوان ها کمک می کنند. عضلات و تاندون ها نیز از مفاصل پشتیبانی کرده و باعث می شوند شما بتوانید حرکت کنید. در آرتروز، یک یا چند من
تفاوت پنجره pvc با یو پی وی سی:در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم. همان طور که می دانید صنعت درب و پنجره سازی هر روزه در حال پیشرفت است. پنجره یو پی وی سی از آخرین مدل های پنجره دو جداره است. قبل از upvc پنجره های pvc مورد استقبال بودند. در واقع یو پی وی سی نسخه پیشرفته تری از پی وی سی است.

ادامه مطلب
کشیدگی عضلات : استفاده بیش از حد از عضلات گردن در فعالیتهای مختلف
آرتروز و فرسایش مفاصل :افزایش سن و ضربات و گذشت زمان موجب فرسایش و از بین رفتن غضروف بین مهره ها می شود که می تواند بر حرکت مفصل تاثیر گذاشته و باعث ایجاد درد شوند.
ادامه مطلب
آرتروز  فکری چیست
آرتروز فکری بیماری‌ای است که وقتی به انسان حمله می‌کند، فرد قدرت خلاقیتش را از دست می دهد، دیگر نمی‌تواند نوآوری کند، همیشه مستأصل است و قادر به یافتن راه‌حل‌های جدید نیست. مغز هنوز هم این توانایی‌ها را دارد اما چون آرتروز گرفته قادر به تفکر و خلاقیت نیست و نمی‌تواند تمام قدرت خود را به‌کار بندد.
فرد مبتلا به آرتروز فکری در هر سن و سالی که باشد از فکر کردن و خلاقیت و آموختن رنج می‌برد، نمی تواند کتاب بخواند، نمی تواند
قوز کردن باعث صاف شدن انحنای ستون مهره‌ها می‌شود و به دیسک‌های کمر که بین استخوان‌ها قرار دارد آسیب می‌رساند. این شرایط می‌تواند به آرتروز زودرس و برخی مشکلات دیگر منجر شود. سعی کنید هر نیم ساعت یک بار سر و گردن‌تان را در چهار جهت مختلف بگردانید. برای کاهش هرگونه درد و گرفتگی می‌توانید از کیسه یخ یا کمپرس گرم روی محل درد استفاده کنید. درصورت برطرف نشدن درد بهتر است با پزشک مشورت کنید.
.
ادامه مطلب
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
پرورش و فروش کرم میل ورم بصورت زنده و خشک شده | کرم میل ورم و سوپر ورم (پرورش/استفاده)
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
تفاوت هایی بین میلورم و سوپرورم وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره میکنیم.
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم متفاوت بوده و بسته به نیاز حیوانات خانگی شما انتخاب خواهند شد. ( بدلیل اهمیت ارزش غذایی بصورت مفصل در آینده مورد آنالیز و مقایسه قرار خواهیم داد )
ثبت سفارش فقط ارسال پیامک : ۱۸۲
"سنجد" برای ترمیم شکستگی، ترک استخوان و پوکی استخوان بی‌نظیر است؛ پودر هسته سنجد، غضروف‌ساز بوده و برای ترمیم مفاصل و کمردرد می‌توان آن را با شیر میل کرد.امروزه شیوع و گسترش "پوکی استخوان" و بیماریهایی مانند آرتروز به‌ویژه در زنان تبدیل به کابوسی وحشتناک در بسیاری از کشورها شده است و پوکی استخوان، چهارمین عامل مرگ‌ومیر در جهان است و از هر 4 نفر بالای 25 سال، یک نفر مبتلا به آن است!
ادامه مطلب
"سنجد" برای ترمیم شکستگی، ترک استخوان و پوکی استخوان بی‌نظیر است؛ پودر هسته سنجد، غضروف‌ساز بوده و برای ترمیم مفاصل و کمردرد می‌توان آن را با شیر میل کرد.امروزه شیوع و گسترش "پوکی استخوان" و بیماریهایی مانند آرتروز به‌ویژه در زنان تبدیل به کابوسی وحشتناک در بسیاری از کشورها شده است و پوکی استخوان، چهارمین عامل مرگ‌ومیر در جهان است و از هر 4 نفر بالای 25 سال، یک نفر مبتلا به آن است!
ادامه مطلب
عمری که بی عشق بگذرد، بیهوده گذشته است. نپرس که آیا باید در عشق الهی باشم یا عشق مجازی، عشق زمینی یا عشق آسمانی، یا عشق جسمانی؟ از تفاوت‌ها تفاوت می‌زاید. حال آنکه به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی، در آتشش، یا بیرونش هستی، در حسرتش.
#ملت عشق

تفاوت روحیەی فرد ذهن آگاه با فرد معمولی
تفاوت روحیە افراد ذهن آگاه با فرد معمولی در ۷ عنصر اساسی است. حقیقت اگر بخواهیم تفاوت
روحیەی فرد ذهن‌آگاه با فرد معمولی را مشخص کنیم باید هفت عنصر کلیدی ذهن آگاهی را از قبل بشناسیم
تا بتوانیم نسبت به ذهن‌آگاه بودن یک فرد یا معمولی بودن او اظهار نظر کنیم. شما می توانید با استفاده
از این ۷ عنصر و همچنین راهکارهای شاد زیستن و داشتن آرامش درونی در زندگی نیز ذهنی آگاه داشته باشید
تا نسبت به اتفاق های پی
تزریق ژل غضروفساز در افراد مسن، ورزشکاران، تصادفی ها، و افرادی که ساییدگی زانو، آب آوردی زانو دارن و پارگی ناقص ربات صلیبی که منجربه خونریزی می‌شود و به خصوص افرادی که آرتروز دارن توصیه می‌شود. در مطب مرکزافزایش قدو ناهنجاری های مادر زادی این تزریق صورت میگیرد
-چپ یا راست؟+چپچوب شوری که تو دست چپ و پشت سرش قایم کرده بود رو سمتم دراز کرد و گفت آخه چرا همش اونی که توش بیشتره مال تو میشه؟؟!بسته چوب شور رو گرفتم و نگاه کردم. کاملا پرِ پر بود! چون از نظر حجم شبیه هیچکدوم از چوب شورهایی که اینهمه سال خوردیم نبود تصمیم گرفتیم هر کدوم مال خودمون رو بشماریم تا ببینیم چقدر تفاوت دارن!احتمالا دو تا یکی شده بود.چهل و دو، بیست و پنج به نفع من:)))بهش میگن شانس. از نوع خوب و بدش وجود داره. چیزی که نصیبت میشه بدون اینکه
توضیحات فایل
دانلود سوالات و جزوه ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه کامل و سوالات دوره ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی با فرمت پی دی اف و ورد جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد
اگر می‌خواهید بفهمید کسی را دوست دارید، یا عاشق‌اش هستید، به ۹ تفاوت عشق و دوست داشتن نگاهی بیندازید:۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، قلب‌تان تندتر می‌تپد، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، فقط خوش‌حال می‌شوید.
۲. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، زمستان مثل بهار می‌شود، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، زمستان فقط یک زمستان زیبا می‌شود.

ادامه مطلب
یه بار یه جمله قشنگ شنیدم از یکی:
وقتی بارون میباره،
همه پرنده ها دنبال یه سرپناهن؛
ولی عقاب برای خیس نشدن بالا تر از ابر ها پرواز میکنه...
پس شاید،

این دیدگاه آدماس که تفاوت هارو خلق میکنه.
شاید برای موفق شدن باید دیدگاهتونو تغیر بدین*
معاینه فیزیکی آرتروز گردن 
 دکتر معاینه پس از بحث درباره سابقه پزشکی و سلامت عمومی ، پزشک شما معاینه کامل گردن ، شانه‌ها ، بازوها و اغلب پاهای شما را انجام خواهد داد . او تعدادی از آزمایش‌ها را انجام می‌دهد ، به دنبال مشکلات یا تغییرات در : قدرت - در بازوها ، دست‌ها و انگشتان دست ، انعطاف‌پذیری جریان خون - در گردن و بازوهای شما - در راه رفتن ) پزشک شما ممکن است به آرامی بر روی گردن و شانه‌های شما فشار بیاورد - احساس محرک ( حساس ) و یا غدد آماس کر

یکی از هزاران خواص دارویی زنجبیل درمان درد مفاصل است, با مصرف گیاه دارویی مفیدی مثل زنجبیل درد مفاصل را تسکین دهید.

درد مفاصل را با زنجبیل درمان کنید
به عقیده ی محققان افرادی که از آرتروز یا پولی آرتریت روماتوئید رنج می برند و روزانه پودر زنجبیل میل می کنند درد و تورم کمتری در مفاصل خود احساس می کنند. توصیه می کنیم مقداری پودر زنجبیل به شیر یا چای خود اضافه کنید. می توانید از زنجبیل تازه برای تهیه ی غذاهایتان نیز استفاده کنید.
زنجبیل یا زنج
درمان غیر دارویی بیماری نقرس با رژیم غذایی مناسب
نقرس یک نوع دردناک از آرتروز است و زمانی رخ می دهد که سطح بالای اسید اوریک در خون سبب تشکیل کریستال ها در داخل و اطراف مفصل می شود. اسید اوریک زمانی در بدن تولید می شود که یک ماده شیمیایی به نام پورین را تجزیه می کند. پورین به طور طبیعی در بدن اتفاق می افتد، اما در غذاهای خاص نیز یافت می شود. اسید اوریک از ادرار دفع می شود.رژیم نقرس
ادامه مطلب
اگر تا به حال با برنامه های ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird را در تلفن هوشمند خود تنظیم کرده باشید، حتما در تنظیمات مجبور به انتخاب بین POP و IMAP هستید. در این مقاله ، نوین هاست نحوه کار POP و IMAP و تفاوت بین آنها را توضیح خواهد داد. این امر به شما امکان می دهد بهترین مورد را انتخاب کنید. با ما همراه باشید!

سرور مجازی , سرور مجازی ایران , هاست وردپرس
ادامه مطلب
تفاوت فکری من و بنیامین درباره مقوله ازدواج  اینه که من میگم عشقم تمام تلاشم رو برای خوشبختی مون میکنم اگر نشد خودمون عذاب نمیدیم.
خب بنیامین میگه خشن میشه و میگه نههه,  هیچ وقت جدا نمی شیم,  آبرومون میره و ما تو آیینمون طلاق نفرین شدس,و طلاق نداریم...
1- آرتروز
در تحقیقات انجام شده روی اثرات مکمل های گیاهی در سال 2015 مشخص شد که کندر در کاهش درد ناشی از آرتروز و بهبود عملکرد بیماران مبتلا نسبت به دارونماها اثر بهتری دارد.
2- آسم
طبق تحقیقی که سال 2015 در مجله علوم پزشکی و فارماکولوژی منتشر شد کندر می تواند به بهبود عملکرد سیستم تنفسی بیماران مبتلا به آسم کمک کند و نیاز آنها به اسپری های استنشاقی آسم را کاهش دهد. در این تحقیق مشخص شد کسانی که به همراه درمان های استنشاقی شان از مکمل های کندر استفا
تفاوت سیاره و ستاره
تفاوت سیاره و ستاره : شاید برای شما نیز جای سوال باشد که ستاره و سیاره چه تفاوت هایی باهم دارند و دلیل اینکه گاهی اوقات به آسمان نگاه می کنیم و برخی از سیارات 
نظیر مشتری و اورانوس را نیز در میان ستاره ها مشاهده می کنیم، چه می باشد؟ اگر سیارات نیز مانند ستارگان از خود نور منتشر می کنند پس چه تفاوتی میان آن ها وجود 
دارد؟!

ادامه مطلب
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
به نظرم  تفاوت اشعار معاصر با قدیمی،مثل تفاوت چای دمی است با چای کیسه ای!تو تا به پای اشعار کهن صبر نکنی،تا مانوس نشوی و بارها با دل و جانت زمزمه اش نکنی،تا شب بیداری نکشی با آن، تا زانوی غم بغل نکنی و به پهنای صورت اشک نریزی،نمی توانی از خواندن غزل حافظ و یا سعدی لذت کافی ببری.باید صبر کنی تا دم بکشد! اما اشعار معاصر نه، می توانی در هر حالتی که هستی یک شعر از اینترنت پیدا کنی و بخوانی و لذت ببری و تمامش کنی و کمی هم از آرایه های ادبی اش تعریف کنی
ظرفیت واقعی پاوربانک از ظرفیت اسمی آن تفاوت دارد و همیشه کمتر است. دلیل تفاوت ظرفیت اسمی و واقعی پاور بانک چیست؟ چطور می توانیم ظرفیت واقعی پاور باک را اندازه گیری کنیم؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به این سوال ها پاسخ داده شود.

ادامه مطلب
دلیل سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری را در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغیر دما و سرد شدن ناگهانی آب پکیج بوتان یا ایران رادیاتور و یا ایساتیس و گلدیران تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و شاید تنها جزئیات ریز و قلق ها تفاوت داشته باشند.
ادامه مطلب
فواید مصرف غذاهای دریایی
محافظت از بیماری هایی مانند سرطان، آرتروز ، فشار خون بالا ، سکته مغزی و بیماری قلبی
کمک به کاهش خطر افسردگی ، بیماری آلزایمر ، دمانس ، دیابت
کمک به عملکرد مغز و رشد نوزادان
جلوگیری از انتشار علائم آسم در کودکان
بهبود مشکلات حافظه
به طور کلی غذاهای دریایی از نظر خاصیت و ارزش غذایی یکی از بهترین خوراکی ها در سراسر جهان محسوب می شوند.

ادامه مطلب
تعویض مفصل ران اصولا به منظور تسکین درد ، بازیابی تحرک مفصل و یا اصلاح هر گونه کوتاهی پا صورت می پذیرد." آرتروپلاستی مفصل هیپ" یا "جراحی تعویض مفصل ران " عبارت است از حذف استخوان و غضروف آسیب دیده از یک مفصل ران دردناک ، و جایگزین کردن آن با مفصل مصنوعی (پروتزی).مفصل ران ( یا مفصل لگن یا مفصل هیپ ) یک نوع مفصل گوی و کاسه است. قسمت گوی مانند ، بخشی از استخوان فمور (ران) ، و قسمت کاسه مانند (استابولوم) ، بخشی از استخوان لگن است. نوع عمل جراحی که انجام می
من امروز‌ ظهر خوشحال بودم، چون فکر می‌کردم که نماز ظهر عاشورا رو همون‌طوری قراره بخونم که هزار و سی‌صد سالِ پیش خونده شد. یعنی به جماعت، در فضای باز، توی هوای گرمِ یک شهر کویری، و زیر آفتابی که بی‌رحمانه می‌تابید و موها و پیراهن مشکیم رو داغ می‌کرد. بعدش فهمیدم که چقدر تفاوت وجود داره. اولین تفاوت رو توی همون رکعت اول فهمیدم. لب‌های من خشک نبودن.
وبلاگ و وبسایت چه تفاوت هایی دارند؟
امروزه طراحی وبسایت و ایجاد وبلاگ هر دو در دنیای وب رایج هستند. وبلاگ ها و وبسایت ها شباهت های ظاهری زیادی به هم دارند؛ به همین دلیل تشخیص و تمایز آن ها از یکدیگر نسبتا دشوار است. با این وجود هر کدام از این دو، ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

ادامه مطلب
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
امروزه برداشت اشتباه در مورد تفاوت فنی هاست ابری و سرور مجازی خصوصی در صنعت هاستینگ به یک معضل جدی تبدیل شده است. اغلب افراد برداشت صحیحی در مورد تفاوت اصلی بین این دو ندارند. این امر ناشی از کمی آگاهی در مورد عوامل متمایزکننده ی این دو تکنولوژی هاستینگ است
ادامه مطلب
مهم ترین کاری که قبل از خرید سیستم سانترال باید انجام دهیم دانستن انواع و تفاوت‌های آن است. سیستم تلفن سانترال از ملزومات شرکت‌ها و سازمان‎ها است. سیستم تلفنی سانترال انواع مختلفی دارد. سیستم‌های تلفن سانترال عادی روش کاری همانند تلفن دارند و کاملا شبیه به تلفن عادی ارتباط را برقرار می‌کنند، اما روش تبادل اطلاعات در سانترال VoIP متفاوت است. در ادامه به بررسی کامل تفاوت سیستم سانترال عادی و VoIP را می پردازیم.
ادامه مطلب
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
آرتریت گروهی از بیماری های روماتیسمی و شرایط مرتبط با آن است که به طور مشترک التهاب مفاصل دارند. علائم مرتبط با آرتروز شامل درد مفاصل ، سفتی و تورم است. پوکی استخوان و آرتریت روماتوئید رایج ترین انواع هستند ، اما اشکال دیگر زیادی نیز وجود دارد. درمان بسته به علت متفاوت است ، اما هدف از این کار تسکین درد و التهاب در عین حفظ عملکرد است.
علائمعلائم مفاصل و التهاب در بیشتر انواع آرتریت و بیماری روماتیسمی رخ می دهد. این موارد شامل درد مفاصل ، سفتی
اگر زمینه فعالیت شما در حیطه شبکه باشد یا علاقه مند به ورود در این زمینه باشید، احتمالا با کلماتی چون هاب، سوئیچ شبکه و روتر به دفعات برخورد کرده اید. شاید هم شکل ظاهری آن ها را مشاهده کرده باشید و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که تفاوت روتر، سوییچ و هاب در چیست؟
در این مقاله قصد داریم تا مثل همیشه به زبان ساده، مفاهیم دنیای شبکه را برای شما توضیح دهیم. موضوع این مقاله تفاوت روتر ، سوییچ و هاب است و سعی می‌شود تا به بهترین و ساده ترین شکل
• تولید بلغم شدید
• چروکیدگی پوست
• ضعف حافظه
• عفونت های داخلی و پوستی
• تولید سنگ کلسیمی کلیه
• ایجاد انواع کیست های بدن
• بدبویی دهان
• ریزش مو
• ایجاد آرتروز و درد مفاصل
• ایجاد رماتیسم
• تخریب معده و کارایی آن
امام صادق علیه السلام فرمودند:  لا تُکْثِرْ مِنْ‏ شُرْبِ‏ الْمَاءِ فَإِنَّهُ مَادَّةٌ لِکُلِّ دَاءٍ.  زیاد آب ننوش، چرا که آب جذب کننده هر مرضی است.
الکافی (ط - الإسلامیة) ؛ ج‏۶ ؛ ص۳۸۲، ح۴
خیلی از دوستان توی وب سایت 120 کلیک توی موضوع موجودی های بروز و ارتقا ابهام و مشکل دارن و بخاطر همین من تصمیم گرفتم توی این مطلب کامل این دو مورد رو بررسی کنم و تفاوت های این دو موجودی رو بهتون بگم تا متوجه بشید دقیقا داستان چیه؟ حتما ادامه مطلب رو ببینید و مطالعه کنید تا به تفاوت این دو مورد پی ببرید.
ادامه مطلب

فواید مصرف غذاهای دریاییمحافظت از بیماری هایی مانند سرطان، آرتروز ، فشار خون بالا ، سکته مغزی و بیماری قلبیکمک به کاهش خطر افسردگی ، بیماری آلزایمر ، دمانس ، دیابتکمک به عملکرد مغز و رشد نوزادانجلوگیری از انتشار علائم آسم در کودکانبهبود مشکلات حافظهبه طور کلی غذاهای دریایی از نظر خاصیت و ارزش غذایی یکی از بهترین خوراکی ها در سراسر جهان محسوب می شوند.
ادامه مطلب
تفاوت سنکوپ با ایست قلبی چیست؟

یک متخصص قلب و
عروق گفت: سنکوپ یکی از بیماری‌های سیستم خودکار بدن است که بیمار بعد از
افتادن به زمین، سریعاً به هوش می‌آید و بدن فعالیت خود را ادامه می‌دهد.
ادامه مطلب
سلام 
یه چیز جالب و سر گرم کننده 
من نمی دونستم گوگل ارث برای کشور هایی مث آمریکا کیفیتش در حد یه تور مجازی بالاست ، برای ایران که در حد یه تصویر هوایی هست 
واقعا رک بگم دیشب ادرس خونه بنیامین رو زدم حتی کوچه شون ماشین ها پارک شده نزدیک خونه شون رو با وضوح در حد عکس ولی سه بعدی دیدم 
اصلا یه چیزی میگم یه چیزی می شنوید کافیه اون آدمک زرد رنگ رو بکشید رو صفحه تا تفاوت رو حس کنید (اون آدمک برای ایران کار نمی کنه )، یعنی انگار رفتی خارج رو دیدی ، و یه
تفاوت رسیور مدیا استار دیاموند mediastar ms-diamond z2 4k با z1 فقط در تک و دو تیونره بودن هستش و فرق دیگری با هم ندارند از نظر سخت افزاری کاملا شبیه هم و هردو جدید و به خوبی شبکه های فورکی را ساپورت میکنند.
۶۰ فریم بر ثانیه را ساپورت میکند دارای سیستم عامل اندرید است و کیفیت تصویر بسیار عالی دارد.
قیمت زرشک دانه اناری در ۷ اردیبهشت ۹۹  بین ۵۰ تا ۵۵ هزار تومان است. این تفاوت قیمت به علت تفاوت در کیفیت  است. قیمت زرشک دانه اناری ذکر شده برای فروش عمده می باشد.   قیمت انواع زرشک ،  قیمت زرشک اعلا قائنات، قیمت زرشک قرمز، تفاوت زرشک پفکی و دانه اناری، زرشک دانه اناری چیست، فرق زرشک پفکی و دانه اناری،  بافت دانه اناری ، قیمت زرشک خشک بیرجند 
حیوانات گوسفند و بز دو مورد از حیواناتی هستند که برای تولید شیر، گوشت و ... از آنها استفاده میشود، این دو حیوان تفاوت های زیادی باهم دارند و پرورش هر یک از آنها متفاوت است، در ادامه این نوشته به تفاوت های این دو میپردازیم.
پرورش گوسفندگوسفندان یکی از انواع گاوسانان سم دار و نشخوار کنندگان هستند که به صورت اهلی و وحشی یافت میشوند. انسان ها از گوشت، پشم، پوست و شیر این دام برای تولید محصولات خود و همچنین تهیه غذا استفاده میکنند.گوسفندان کوچک تر
فیزیوتراپی امام رضا (ع)
درمان اختلالات و بدفورمی های ستون فقرات ( اسکولیوز، کایفوز و... )
درمان فتق دیسک ستون فقرات
فیزیوتراپی بیماری های مغز و اعصاب ( بی حسی اندام ها ، فلج ی نیمه بدن ، فلج بلز ، MS )
درمان ضایعات ورزشی (آسیب لیگامان صلیبی ، آسیب منیسک ، آسیب اشیل ،...)
درمان ضایعات ارتوپدی (آرتروز زانو ،تاندونیت ها ، تنیس البو ،CTS ، درد کشکک ، کمردرد ، سردرد ، ...)
آبدرمانی
تمرین درمانی
درمان های دستی
درای نیدلینگ
مجهز به جدید‌‌ترین تجهیزات فیزیوتر

قوز کردن باعث صاف شدن انحنای ستون مهره‌ها می‌شود و به دیسک‌های کمر که بین استخوان‌ها قرار دارد آسیب می‌رساند. این شرایط می‌تواند به آرتروز زودرس و برخی مشکلات دیگر منجر شود. سعی کنید هر نیم ساعت یک بار سر و گردن‌تان را در چهار جهت مختلف بگردانید. برای کاهش هرگونه درد و گرفتگی می‌توانید از کیسه یخ یا کمپرس گرم روی محل درد استفاده کنید. درصورت برطرف نشدن درد بهتر است با پزشک مشورت کنید.
ادامه مطلب
با بی تفاوتی همسرم چه کنم ؟

نحوه‌ی رفتار با همسر بی‌تفاوت

آیا برای
شما هم پیش آمده که واکنش همسرتان به جملات عاشقانه‌ای که میزنید کاملا سرد
و بی‌تفاوت باشد، زمانی که تغییری در ظاهر خود ایجاد کرده‌اید، نظری ندارد
و یا اصلا متوجه آن نمی‌شود، نگاهش از نگاه‌های عاشقانه‌ی شما به سادگی
می‌گذرد و... این‌ نشانه‌ها می‌تواند ویژگی‌های یک مرد بی‌تفاوت باشد.
ادامه مطلب
تفاوت مستر کارت با ویزا کارت

این دو کارت یعنی مستر کارت و ویزا کارت از نظر نرخ
سود، محدودیت های اعتبار، برنامه های پاداشی و ویزگی های سیستمی تفاوت هایی
دارند. البته بیشتر تفاوت های این دو کمپانی در ارائه خدمات متوجه کردیت
کارت ها است و در کارت های اعتباری تفاوت آنچنانی به چشم نمی خورد.

هر دوی مستر کارت و ویزا کارت دو برند مشهور کردیت
کارت در جهان هستند اگر چه خود این کمپانی ها اقدام به دور ک
اگر زمینه فعالیت شما در حیطه شبکه باشد یا علاقه مند به ورود در این زمینه باشید، احتمالا با کلماتی چون هاب، سوئیچ شبکه و روتر به دفعات برخورد کرده اید. شاید هم شکل ظاهری آن ها را مشاهده کرده باشید و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که تفاوت روتر، سوییچ و هاب در چیست؟
در این مقاله قصد داریم تا مثل همیشه به زبان ساده، مفاهیم دنیای شبکه را برای شما توضیح دهیم. موضوع این مقاله تفاوت روتر ، سوییچ و هاب است و سعی می‌شود تا به بهترین و ساده ترین شکل
چند تمرین دست برای کاهش درد آرتروز

دستهای دردناک
آرتروز در غضروف مفصل ، که ماده کوسن بین استخوان است ، می پوشد.
این می تواند باعث التهاب و تحریک آستر سینوویال شود ، و این باعث تولید مایع سینوویال می شود که به محافظت و روانکاری مفصل کمک می کند.
هنگامی که آرتروز بر روی مفاصل دست ها تأثیر می گذارد ، می تواند باعث درد و سفتی شود. هر وقت از دستان زیادی برای کارهای تکراری استفاده می کنید ، این درد می تواند بدتر شود.
به عنوان مثال ، تایپ کردن روی صف
عامه پسند‌‌(pulp)‌ اولین رمانی است که متن کامل آن را به انگلیسی خواندم. همیشه از خواندن رمان‌های زبان اصلی می‌ترسیدم. داستان کوتاه می‌خواندم یا به داستان‌های سطح بندی شده اکتفا می‌کردم. البته پیش از این یک کتاب در زمینه توسعه فردی به انگلیسی خوانده بود اما بوکفسکی اولین تجربه رمان‌خوانی من بود و چه تجربه‌ای بهتر از این. مدتها فکر می‌کردم تفاوت سبک نویسنده‌ها و تفاوت‌های شخصی،طبقات اجتماعی و کلامی را که نویسنده معمولا در دیالوگ‌ها نش
در این نوشته از سری مطالب بخش آموزش پرتال دلبرانه قصد داریم به موضوع تفاوت لالیک اصل و تقلبی بپردازیم.
با توجه به اینکه امروزه مشکلی که در بیشتر اجناس با آن روبرو هستیم تشخیص تقلبی و اصلی بودن آن است.
ادکلن لالیک اصل و تقلبی نیز با هم تفاوت هایی دارند که میتواند به ما در تمیز دادن این دو کمک کند.
در ان مطلب سعی کرده ایم این موارد را بررسی نماییم.از این که ما را انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
با ما همراه باشید….
تفاوت لالیک اصل و تقلبی رو چجوری تشخی
شاید شما شروع به ساختن یک وبسایت ساده کرده باشید یا فقط می خواهید درک بیشتری از لغات بسیاری که اخیرا شنیدید داشته باشید.
"CSS"، "HTML" و "پی اچ پی" در اطراف اغلب و با چنین راحتی پرتاب می شوند، شما خجالت می کشید تا بپرسید منظورشان چیست.
تفاوت بین CSS، HTML و PHP
ادامه مطلب
ﺳﺴﻪ ﺍﻡ ﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺑﺘﺮﺳﺎﻥ گفت ولنتاین نزدیکه  ﻧﻔﺴﻢ ﺑﻨﺪ ﺍﻣﺪ

‏عجیب‌ترین نوع خودبرتربینی رو بعضی متالهدا دارن.چون صرفا موسیقی‌ای که گوش می‌کنن با بقیه تفاوت داره فکر می‌کنن خودشونم خیلی تفاوت دارن و این "تفاوت" دلیل برتریه.

‏رفتم پشت‌بوم که خودکشی کنم پدرم اومد تو حیاط گفت داری چه گوهی میخوری؟ بهش گفتم من دیگه نمیتونم میخام خودمو خلاص کنم پدرم با لحن مهربونی گفت پسرم حداقل بذار اون دو تا کلیه‌ها رو بفروشیم بعد
درباره بیماری نقرس یا آرتروز نقرسی چه می‌دانید؟ آیا می‌دانستید که چاقی، دیابت و حتی سنگ کلیه با این بیماری مرتبط هستند؟ با مجله دلتا همراه باشید.
نقرس؟! شاید تا به حال نام این بیماری را نشنیده باشید؛ باید بدانید که این بیماری نوعی آرتروز است که معمولا در یک مفصل موجب تورم و درد ناگهانی می‌شود. آرتروز نقرسی به ‌دلیل تجمع اسید اوریک در یک مفصل ایجاد می‌شود و علائم خاص خودش را دارد. اگر شما هم مشکل درد مفاصل دارید، صفحه سلامتی مجله دلتا را از
یکی از راه های درمان بیماری سیاه شدن سر استخوان ران انجام عمل جراحی تعویض مفصل ران است ولی این نوع از درمان چه موقع لازم است و چه کمکی میتواند به درمان بیماری بکند. آیا هر کسی که سر استخوان رانش سیاه شده باید تعویض مفصل بکند و اگر این جراحی را انجام دهد میتواند انتظار چه چیزهایی را داشته باشد.
روند سیاه شدن سر استخوان ران در لگن سیاه
شدن سر استخوان ران بیماری است که به علت نرسیدن خون به آن ناحیه بوجود
میاید. در بسیاری از موارد علت نرسیدن خون،
تفاوت انواع دمنوش های گیاهی با چای
چای نوعی نوشیدنی است که از برگ گیاهی به نام کاملیا سیننسیس تهیه می‌شود. مانند چای سیاه یا چای سبز اما دمنوش یا چای گیاهی از برگ، گل، پوست درخت (مانند دارچین)، میوه، ریشه و یا دانهٔ گیاهانی بخصوصی به غیر از کاملیا سیننسیس تهیه می‌شود.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها